Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba w końcu zagospodarować ten teren. Nie może leżeć odłogiem jak do tej pory bo skutki są takie jak widać na zdjęciach - brud, syf, kiła i mogiła. 40 dać pod zabudowę, resztę przeznaczyć na park i inne tereny rekreacyjne i będzie to z korzyścią dla wszystkich i dla właściciela terenu i dla samych mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60% dla zieleni 40% dla mieszkań - podoba mi się! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież debata będzie. Tyle, że po wyłożeniu planów. Niech ci z Czechowa nie kombinują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezio TBV znowu posty klepie? Czy szeregowi pracownicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mają całkowitą rację. Po wyłożeniu planu to g*wno można zrobić. Niech nie cwaniakują cwaniaki z ratusza tylko pokażą wcześniej co za koszmar tam szykują. To informacja publiczna więc mają obowiązek pokazać wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie gadaj bo po wyłożeniu planów można wszystko, konsultacje społeczne to będzie pora na dyskusję z resztą prezes TBV jasno powiedział, że chce wszystko zrobić w porozumieniu z mieszkańcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OTO JAK TERAZ WYGLĄDAJĄ GÓRKI CZECHOWSKIE:         :)  :)  :)  :)  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym tu dyskutować? Czas leci, na górkach pieski srają a śmieci przybywa. Trzeba zrobić w końcu z tymi 100 ha porządek i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Publiczna debata tak ale tylko rzeczowa a nie na zasadzie że siądzie paru mądrych z Czechowa i będzie krzyczeć "nie bo nie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w koncu inwestor, ktory mysli rowniez o obednych mieszjancach i chce uporzadkowac teren. 60% terenow zielonych brzmi pieknie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym jaką klakę gardłujący dla TBV uprawiają na forach mogę ze spokojem powiedzieć, że NIGDY nic nie kupię nic od tej firmy i każdego namówię do tego samego. Prawda broni się sama - jak widać deweloper wie, że prawda nie jest po jego stronie więc musi iść w ilość propagandy. Jakieś pajace piszą w kółko o śmieciach na Górkach - terenie na którym śmieci praktycznie nie ma i jest biologicznie czysty. Na kilkudziesięciu hektarach zawsze znajdzie się jeden czy kilka dołków gdzie ktoś narzuca śmieci, ale to nie zaburza obrazu całości. ZDECYDOWANE NIE DLA ZABUDOWY NA GÓRKACH !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na górkach nie ma śmieci? A to ciekawe bo nawet tutaj w komentarzach krążą zdjęcia, które są dowodem na to, że kłamiesz w żywe oczy. Wszyscy wiedzą, że syf tam nie z tej ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty nie kupisz ale inni kupią. Ty już masz mieszkanko, inni nie mają i z chęcią skorzystają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OTO JAK TERAZ WYGLĄDAJĄ GÓRKI CZECHOWSKIE:         :)  :)  :)  :)  :)
  no faktycznie nie ma śmieci :)))))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakty są takie że w samym centrum miasta stoi 100 hektarów zaniedbanego terenu i degradowanej rokrocznie zieleni. Niewielka zabudowa plus porządny park dla mieszkańców - jestem za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę o kupnie mieszkania w cągu najbliższych lat. Mieszkanie prawie w centrum, wśród zieleni brzmi dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mam mieszkania i myślę o zakupie, ale od TBV? Po takim chamstwie na górkach? W życiu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, cwaniak od dewelopera! Pokaż zdjęcie na którym widać choć plac o powierzchni jednego ara pokryty śmieciami a nie dołek 10 na 10 metrów :) takie miejsca to i dookoła siedziby TBV są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój znajomy ma mieszkanie kupione w TBV i nie narzeka ba chwali sobie i to bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Felinie super zabudowali to i na Czechowie dadzą radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...